TEKİRDAĞ WEB TASARIM

diyarbakır Dahua (alhua) kamera

Dahua Technology Dünya’da Güvenlik sektöründe önde gelen firmalar arasında IHS 2015 raporuna göre ikinci en büyük pazar payına sahip A&S security Dergisi sıralamasında 5. sırada yer almaktadır, Dahua Tüm Dünyada çok güçlü ağlara sahiptir, sunmuş olduğu hizmetler ve çözümler doğrultusunda büyük başarılar elde etmiştir,

Dahua Teknoloji, yerel ve uluslararası satış, pazarlama ve servis ağı oluşturmuştur. Çin’de bulunan ofislerinin yanı sıra; Asya, Amerika, Avrupa, Avustralya, Afrika ve diğer kıtalarda en iyi hizmet ve ürünler ile pazarda yer bulmaktadır. 3 büyük Hidroelektrik Santrali, 6 Ülke Zirvesi, Olimpiyat Tesisleri, Shanghai World Expo, İtalya’da UNESCO alanı ve Londra Metro hattı gibi çok sayıda büyük projelere imza atmıştır.

Dahua Teknoloji, 20 buluş patentleri dahil olmak üzere 442 patentte sahiptir. Çin’de, bir ‘’Güvenlik Şehri’’ projesinde önerilen marka ve en etkili güvenlik şirketlerinden biridir. Uluslararası alanda, 9 yıldır ‘’Top 10 Security Brand in China’’ ödülüne sahiptir ve 8 yıldır A&S Dergisi tarafından ‘’Security 50’’ derecelendirmesi içinde 6. sırada yer alır. Ayrıca ‘’2014 IMS Dünya Raporu’’na göre 2. büyük market payında yer almaktadır.

Diyarbakır Kaya Güvenlik sistemleri Dahua Marka İp Sistemlerin onarm bakın ve montaj işlemleri yapmaktayız.
İletişim: 0538 298 65 66 

Diyarbakır Multitek Servisi
Kaya Güvenlik
Diyarbakır Telefon Santral

Kamera Sistemleri

Alarm Sistemleri
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.